Skip to main content

mini lop na sprzedaż

Dostępne maluszki

Poniżej przedstawiamy maluchy dostępne do rezerwacji. Zanim do nich przejdziecie prosimy o zapoznanie się z zasadami rezerwacji maluszka – przed dokonaniem zakupu każdy przyszły właściciel musi je poznać. Jesteśmy hodowlą jedyną w swoim rodzaju: nie rozmnażamy naszych królików masowo – mamy niewiele miotów rocznie, a maluchy opuszczają hodowlę odpowiednio zsocjalizowane, oswojone i wstępnie nauczone korzystania z kuwety, czego uczą się od swoich mam, które u nas również korzystają z kuwet. Od pierwszych dni ich życia mają Państwo okazję śledzenia rozwoju naszych maluchów w naszych mediach społecznościowych (Instagram oraz Facebook – w relacjach oraz YouTube). To wyjątkowa możliwość, którą oferuje niewiele hodowli. Poprzez prowadzenie tej hodowli pragnę przede wszystkim uświadamiać coraz więcej osób jak wspaniałymi kompanami życia mogą być króliki oraz jak prawidłowo się nimi opiekować.

ZASADY REZERWACJI

1. Przed rezerwacją prosimy o kontakt i podanie kilku informacji o sobie (przede wszystkim czy zapoznali się Państwo z informacjami odnośnie prawidłowej opieki nad królikiem na naszej stronie WWW – żywienie, profilaktyka zdrowia, potrzebne akcesoria oraz czy mają Państwo obecnie królika, czy w domu żyją inne zwierzęta, informacje gdzie będzie żył nasz maluch). Nasze uszatki są dla nas bardzo ważne i szukamy im odpowiednich domów.

2. Rezerwacji malucha można dokonać telefonicznie (+48 730 363 609 najszybsza forma kontaktu!) lub przez Facebooka i Instagrama (po wcześniejszej rozmowie telefonicznej)..

3. Nie podajemy konkretnej ceny maluszków dopóki nie pojawią się na świecie i nie zobaczymy jak się rozwijają w pierwszych dniach życia. Rezerwacje maluszków startują, gdy maluchy skończą 3-4. tygodnie. O dacie od której będą możliwe rezerwacje maluszków informujemy z wyprzedzeniem na naszym Facebooku i Instagramie. Pierwszeństwo rezerwacji malucha mają osoby, które jako pierwsze zadeklarują, że chcą zarezerwować u nas maluszka. Pierwsza osoba z którą porozmawiam i zaakceptuję ma pierwszeństwo rezerwacji. O kolejności rezerwacji informuję w trakcie rozmowy telefonicznej.

4. Po rozmowie oraz ustaleniu, którego króliczka Państwo wybiorą przesyłamy dane do wpłaty zadatku – jest to kwota potwierdzająca rezerwację w wysokości 50% jego ceny. Wpłata tej kwoty odbywa się, gdy maluchy skończą 3-4. tygodnie.

5. Opłata za rezerwację jest bezzwrotna – w przypadku rezygnacji z zakupu królika pieniądze przepadają. Jest to nasza gwarancja, że mamy do czynienia ze zdecydowanym nabywcą, a nie chwilową zachcianką, która ulegnie zmianie, nim malec dorośnie do opuszczenia hodowli.

6. Pozostałą część kwoty można zapłacić już przy odbiorze malucha w hodowli.

7. Mając na uwadze dobro naszych zwierząt preferujemy odbiór osobisty. NIE WYSYŁAMY MALUCHÓW Z POŚREDNIKAMI! Odbiór osobisty daje nam możliwość chwili rozmowy i poznania się z przyszłym właścicielem. Jeśli jednak bardzo zależy Ci na uszaku od nas, a nie masz możliwości dojazdu do hodowli skontaktuj się z nami – być może będziemy mogli Ci go przywieźć osobiście za pokrycie kosztów transportu. Odbiór króliczka może mieć miejsce w hodowli w Gorzowie Wlkp. lub przy okazji mojego wyjazdu we Wrocławiu (jest to dodatkowo płatne, po wcześniejszym umówieniu terminu. UWAGA! Możliwość odbioru maluchów we Wrocławiu dobiega końca wraz z końcem moich studiów tj. luty 2024r.).

8. Po odbiorze malucha z hodowli chcemy pozostać w kontakcie z nowym domem i regularnie dostawać zdjęcia i filmiki oraz informacje jak się ma nasz maluch w Waszym domu. Jest to warunek konieczny, dlatego jeśli go nie akceptujesz WYBIERZ INNĄ HODOWLĘ!

9. Zastrzegam sobie prawo do anulowania rezerwacji jeśli cokolwiek wzbudzi moje wątpliwości w stosunku do nowego domu. Zwracamy wtedy pełną kwotę rezerwacji malucha.

10. Młode wydajemy do nowych domów najwcześniej po skończeniu 7. tygodni, kiedy staną się całkowicie samodzielne. Odbiór może się jednak przesunąć nawet do 10. tygodnia i zależy od indywidualnego rozwoju każdego malca. Zazwyczaj odbiór przypada jednak na 8-10. tydzień. Im dłużej maluch jest z mamą tym dla niego lepiej, bo do ostatniego dnia maluszki jeszcze piją mleko od swoich mam!

11. Nie sprzedajemy swoich królików do hodowli. Prosimy o uszanowanie tego stanowiska.

12. Bardzo lubię uczestniczyć w procesie kompletowania wyprawki dla malucha i podpowiadać Wam co jest dobrym rozwiązaniem, a co nie, dlatego kiedy zaczniecie to robić – dajcie znać. Z chęcią się zaangażuję!

13. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych królików i ryzyko przyniesienia chorób do hodowli nie przewidujemy oglądania maluchów przed odbiorem! Ich rozwój można śledzić na naszych profilach na Facebooku i Instagramie oraz YouTubie!

14. Przed decyzją o zakupie królika ważne jest, by upewnić się, że nikt z domowników nie ma alergii na sierść lub siano. Nie sprzedajemy pluszowych zabawek tylko żywe zwierzęta, na które każda zmiana środowiska wywołuje ogromny wpływ. Najważniejsze jest dla nas znalezienie naszym maluchom świadomych domów na całe ich życie.

15. Po określeniu płeć maluchów jest pewna na 95%. Nie gwarantujemy, że nie dojdzie do pomyłki – czasami tak się zdarza, bo u małych królików jest to niekiedy trudne do określenia jednoznacznie. Przy zakupie dwóch maluchów jeśli pomylimy się przy sprawdzeniu płci to anulujemy rezerwację na jednego lub oba maluszki (będzie to zależeć od Państwa decyzji) i zwracamy wpłacone pieniądze. Nie ma możliwości zakupu dwóch maluchów różnych płci do jednego domu.

16. Każdy maluch do nowego domu zabiera wyprawkę (m.in. zioła, przysmaki i karmę) na pierwsze tygodnie w nowym domu, a także książeczkę zdrowia, zabawkę i legowisko.

wyprawka dla królika

17. Do nowych domów maluchy wyjeżdżają odrobaczone. Istnieje również możliwość zaszczepienia przed wyjazdem do nowego domu szczepionką Nobivac Myxo RHD Plus, którą zalecamy. Koszt szczepienia w hodowli to 60PLN.

18. Na Facebooku funkcjonuje zamknięta grupa, którą stworzyłam specjalnie dla naszych Rodzin. Dzielimy się tam informacjami, możemy zadawać pytania, uzupełniać swoją wiedzę i obserwować rozwój innych królików pochodzących z naszej hodowli. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/727213452149313/

19. Informacje o dostępności maluszków:

WOLNYmaluszek nie ma jeszcze swojego domu i można go zarezerwować.

WSTĘPNA REZERWACJAczekamy na wpłatę zadatku za maluszka

REZERWACJAmaluszek jest zarezerwowany i został za niego wpłacony zadatek.

SPRZEDANYcała kwota za malucha została wpłacona.

OBSERWACJA HODOWLANAkróliczek być może zostanie z nami, dlatego jest wstrzymany od rezerwacji.

Uwaga! Króliki to zwierzęta, które zdecydowanie lepiej czują się, gdy mają towarzystwo przyjaciela swojego gatunku. Większość rodzin, które przyjęły pod swój dach uszaka z naszej hodowli żałuje, że nie zdecydowało się od razu na zakup dwóch maluszków.

Niestety łączenie dorosłych królików czasami bywa trudne i żmudne. W większości przypadków przy dokupywaniu drugiego królika do pierwszego musimy liczyć się z tym, że nowy królik będzie na początku gryziony i atakowany przez pierwszego. Odrobinę łatwiej jest kiedy łączymy malutkie króliki tej samej płci w tym samym wieku, a jeszcze lepiej kiedy nie rozdzielamy rodzeństwa i odpowiednio wcześnie wykastrujemy oba króliki – zanim zaczną być terytorialne i się gryźć. 🙂 Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla królików, bo nigdy nie będą się czuć samotne, będą mieć towarzystwo do spania, jedzenia i rozrabiania. Obserwowanie ich przy tym jest przemiłe i każdy, kto ma dwa zaprzyjaźnione króliki to potwierdzi. Jest to jednak bardzo odpowiedzialna decyzja i musimy wiedzieć z czym to się wiąże!

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem dwóch maluchów – dajcie znać.

Podpowiem Wam na co musicie być przygotowani i jak to przeprowadzić, by Wasze uszaki od samego początku były szczęśliwsze.

Rodziny, które mają jednego naszego uszaka i chcą dokupić mu towarzysza oraz domy, które od razu decydują się na zakup dwóch maluszków (zawsze tylko tej samej płci!) mają pierwszeństwo rezerwacji (jeśli zgłoszą się odpowiednio wcześnie po urodzeniu maluchów, przed dniem rezerwacji).

ramka

AKTUALNE MIOTY NA SPRZEDAŻ

ramka

Michalina x Ludwik

– 26.11.2023r. –

26.11.2023r. w naszej hodowli przyszła na świat wybitnej urody kluseczka. Rodzicami zostali nasza Misia i Ludwiczek. Malutka odziedziczyła po obu rodzicach najlepsze możliwe cechy. Jest bardzo przebojowa i odważna w kontaktach z człowiekiem, szybko uczy się co musi zrobić, żeby dostać przysmak i jest bardzo towarzyska.

królik mini lop
królik mini lop
królik mini lop
mini lop
królik mini lop
królik mini lop
królik mini lop
królik mini lop
królik mini lop
20231227_141938_wynik
Screenshot_20240107_224731_wynik
20231227_141838_wynik
20231227_141429_wynik
20231227_141527_wynik
20231227_141818_wynik
20231227_141913_wynik
20231227_145918_wynik
20231227_145934_wynik
previous arrow
next arrow

Coco

 • imię: Coco
 • RODZICE: Michalina x Ludwik
 • data urodzenia: 26.11.2023r.
 • umaszczenie: black sable
 • płeć: samiczka
 • REZERWACJA (Pani Hanna, Wrocław)
ramka

Anastazja x Lucjan

– 05.12.2023r. –

Cztery wspaniałe maluszki urodzone w naszej hodowli dzień przed Mikołajkami 05.12.2023r. Na świat przyszły 3 maluchy w umaszczeniu blue point i jeden niebieski maluch. Każdy z maluchów jest inny i jedyny w swoim rodzaju nie tylko pod względem wyglądu – już od samego początku widać różnice w charakterach tych maluszków.

hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
20231227_145359(0)_wynik
20231227_145359_wynik
20231227_145407_wynik
20231227_150002_wynik
20231227_150004_wynik
previous arrow
next arrow

Vito

 • imię: Vito (czyt. „wito”)
 • RODZICE: Nastka i Lucek
 • data urodzenia: 05.12.2023r.
 • umaszczenie: blue point
 • płeć: samczyk
 • REZERWACJA (Pani Magdalena, Łódź)

hodowla królików
hodowla królików mini lop
hodowla królików
hodowla mini lop
hodowla mini lopków
hodowla mini lopków
hodowla królików
hodowla królików
Screenshot_20240108_020918_wynik
Screenshot_20240108_021033_wynik
20231227_144925_wynik
20231227_144210_wynik
20231227_144533_wynik
20231227_144606_wynik
20231227_144625_wynik
Screenshot_20240108_020838_wynik
previous arrow
next arrow

Abby

 • imię: Abby (czyt. „abi”)
 • RODZICE: Nastka i Lucek
 • data urodzenia: 05.12.2023r.
 • umaszczenie: blue point
 • płeć: samiczka
 • REZERWACJA (Pani Hanna, Wrocław)

niebieski mini lop
niebieski mini lop
niebieski mini lop
niebieski mini lop
niebieski mini lop
niebieski mini lop
20231227_142353_wynik
20231227_142430_wynik
20231227_142720_wynik
20231227_142917_wynik
20231227_142934_wynik
20240107_225515_wynik
previous arrow
next arrow

Nellie

 • imię: Nellie (czyt. „neli”)
 • RODZICE: Nastka i Lucek
 • data urodzenia: 05.12.2023r.
 • umaszczenie: niebieskie / blue
 • płeć: samiczka
 • REZERWACJA (Pani Justyna, Wrocław)

hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
hodowla mini lop
20231227_145122_wynik
Screenshot_20240108_022856_wynik
20231227_145126_wynik
20231227_145116_wynik
Screenshot_20240108_022829_wynik
20231227_145139_wynik
Screenshot_20240108_022931_wynik
Screenshot_20240108_023043_wynik
previous arrow
next arrow

Ziggy

 • imię: Ziggy (czyt. „zigi”)
 • RODZICE: Nastka i Lucek
 • data urodzenia: 05.12.2023r.
 • umaszczenie: blue point
 • płeć: samczyk
 • WOLNY

ramka

Antonina x Ludwik

– 16.12.2023r. –

minilopek
królik mini lopek
hodowla królików mini lop
blue point mini lop
królik mini lopek
blue point mini lop
blue point mini lop
blue point mini lop
20240109_134751_wynik
20240109_134933_wynik
20240109_135311(0)_wynik
20240109_134932_wynik
20240109_134759_wynik
20240109_134930_wynik
20240109_134812_wynik
20240109_134736_wynik
previous arrow
next arrow

Molly

 • imię: Molly (czyt. „moli”)
 • RODZICE: Antonina i Ludwik
 • data urodzenia: 16.12.2023r.
 • umaszczenie: blue point
 • płeć: samiczka
 • REZERWACJA (Pani Dorota, Szczecin)

blue point mini lop
Hodowla królików mini lop
Hodowla królików mini lop
Hodowla królików mini lop
Hodowla królików mini lop
Hodowla królików mini lop
20240109_133856_wynik
20240109_133918_wynik
20240109_133942_wynik
20240109_134011_wynik
20240109_134020_wynik
20240109_134156_wynik
previous arrow
next arrow

Cosmo

 • imię: Cosmo (czyt. „kozmo”)
 • RODZICE: Antonina i Ludwik
 • data urodzenia: 16.12.2023r.
 • umaszczenie: seal point
 • płeć: samczyk
 • REZERWACJA (Pani Marta, Gorzów Wlkp.)

mini lopek
mini lopek
mini lopek
mini lopek
mini lopek
mini lopek
20240109_135552_wynik
20240109_135640_wynik
20240109_135657_wynik
20240109_135549_wynik
20240109_135626_wynik
20240109_135730_wynik
previous arrow
next arrow

Leslie

 • imię: Leslie (czyt. „lezli”)
 • RODZICE: Antonina i Ludwik
 • data urodzenia: 16.12.2023r.
 • umaszczenie: seal point
 • płeć: samiczka
 • WOLNA

hodowla mini lopków
hodowla mini lopków
hodowla mini lopków
hodowla mini lopków
hodowla mini lopków
hodowla mini lopków
20240109_140133_wynik
20240109_140228(0)_wynik
Screenshot_20240114_163534_wynik
20240109_135949_wynik
20240109_140219_wynik
20240109_140408_wynik
previous arrow
next arrow

Bailey

 • imię: Bailey (czyt. „bejli”)
 • RODZICE: Antonina i Ludwik
 • data urodzenia: 16.12.2023r.
 • umaszczenie: seal point
 • płeć: samiczka
 • WSTĘPNA REZERWACJA (Pani Paulina, Hamburg)

mini lopek
mini lopek
mini lop
mini lop
20240109_140737_wynik
20240109_140725_wynik
20240109_140503_wynik
Screenshot_20240114_164031_wynik
previous arrow
next arrow

Millie

 • imię: Millie (czyt. „mili”)
 • RODZICE: Antonina i Ludwik
 • data urodzenia: 16.12.2023r.
 • umaszczenie: seal point
 • płeć: samiczka
 • WSTĘPNA REZERWACJA (Pani Paulina, Hamburg)

Miot Antoniny i Ludwika przyszedł na świat 16.12.2023r. Rezerwacje maluchów z tego miotu rozpoczniemy 14.01.2024r.

♥♥♥

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że wszystkie króliki w ubarwieniach z grupy „shaded”, czyli cieniowanej zmieniają kolor sierści w trakcie dojrzewania i przy linieniu. Dotyczy to zarówno najjaśniejszych cieniowanych maluchów (takich jak seal point czy blue point) jak i uszaków w ciemnoczekoladowym kolorze (siamese sable dark czy siamese sable), ale również uszaków sooty fawn i blue tort, czy smoke. Najprościej zobaczyć to przeglądając zdjęcia naszych dorosłych królików zarówno tutaj jak i na naszym Instagramie. Jeśli wybierzecie jednego uszaka, np. Polę, Lucka, Kajtka czy Karlę i porównacie kilka różnych zdjęć robionych na przestrzeni czasu zobaczycie jak zmieniało się ich umaszczenie. Poniżej kilka przykładów:

siamese sable mini lop

Możecie więc być pewni, że wszystkie maluchy w umaszczeniu siamese sable dark będą wraz z wiekiem delikatnie jaśnieć i z czasem przypominać naszą Karlę (z aktualnych miotów dotyczy to Oreo, Milki, Joy, Wedla i Merci). Bardziej spektakularna przemiana czeka wszystkie maluchy w umaszczeniu siamese sable (o kilka tonów jaśniejszym) jak nasz Kajtek (w tym przypadku to mała Merci). Poniżej kilka przykładów takich uszaków w dorosłym wieku, które urodziły się w naszej hodowli:

siamese sable mini lop

Misiu z naszej hodowli – syn Kajtka i Antosi. Z lewej strony zdjęcie kiedy miał około miesiąca, jeszcze z nami w hodowli, natomiast z prawej strony zdjęcie Misia już w nowym domku po metamorfozie. Widzicie różnicę? Nowi właściciele nam zaufali, ale i tak byli bardzo zdziwieni, kiedy tak diametralnie zmienił kolor sierści. Króliki potrafią zaskoczyć nie tylko swoją inteligencją i byciem małymi cwaniakami, ale także podobnymi metamorfozami. 😀

Poniżej natomiast kilka przykładów dorosłych królików w umaszczeniu siamese sable dark z naszej hodowli. Widzicie jakie przechodzą metamorfozy? Tułów jaśnieje, a uszka, łapki, ogon i pyszczek nabierają głębi. To kolor dla osób, które potrafią docenić piękno syjamskiego umaszczenia.

Prosimy o świadomą decyzję o zakupie po szczegółowym przeczytaniu wszystkich informacji o prawidłowej opiece nad królikiem dostępnych na naszej stronie!!! Szukamy dla naszych zwierząt świadomych, kochających i troskliwych domów na całe życie. Pragniemy pozostać z nowymi opiekunami w kontakcie! Zawsze możecie się do nas zwrócić w razie jakichkolwiek problemów – w miarę posiadanej wiedzy będziemy służyć Wam pomocą. ♥