Skip to main content

mini lop na sprzedaż

Dostępne maluszki

Poniżej przedstawiamy aktualne mioty i maluchy dostępne do rezerwacji. Zanim jednak do nich przejdziecie prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami rezerwacji maluszka. Przed dokonaniem zakupu każdy przyszły właściciel musi je poznać. Jesteśmy hodowlą jedyną w swoim rodzaju. Nie rozmnażamy naszych zwierząt masowo – mamy niewiele miotów rocznie, a wszystkie maluchy wychodzą od nas w pełni oswojone i wstępnie nauczone korzystania z kuwety – uczą się tego od swoich mam, które u nas również korzystają z kuwet. Już od pierwszych dni ich życia mają Państwo okazję śledzenia rozwoju naszych maleństw w naszych mediach społecznościowych (Instagram oraz Facebook – relacje, YouTube). To wyjątkowa możliwość, której nie dają inne hodowle. Pragniemy uświadamiać coraz więcej osób jak wspaniałymi kompanami życia mogą być króliki.

ZASADY REZERWACJI

1. Przed rezerwacją prosimy o kontakt i podanie kilku informacji o sobie (przede wszystkim czy mieli Państwo kiedyś lub mają obecnie królika, czy w domu żyją inne zwierzęta, informacje gdzie będzie żył nasz maluch). Nasze uszatki są dla nas bardzo ważne i szukamy im odpowiednich domów.

2. Rezerwacji malucha można dokonać telefonicznie (+48 730 363 609 najszybsza forma kontaktu!) lub przez Facebooka i Instagrama (po wcześniejszej rozmowie telefonicznej)..

3. Każdy maluch jest wyceniany indywidualnie! Nie podajemy konkretnej ceny maluszków dopóki nie pojawią się na świecie i nie zobaczymy jak się rozwijają w pierwszych dniach życia. Rezerwacje maluszków startują, gdy maluchy skończą 3-4. tygodnie. O dacie od której będą możliwe rezerwacje maluszków informujemy z wyprzedzeniem na naszym Facebooku i Instagramie. Pierwszeństwo rezerwacji malucha mają osoby, które jako pierwsze zadeklarują, że chcą zarezerwować u nas maluszka.

4. Po rozmowie oraz ustaleniu, którego króliczka Państwo wybiorą przesyłamy dane do wpłaty zadatku – jest to kwota potwierdzająca rezerwację w wysokości 50% jego ceny.

5. Opłata za rezerwację jest bezzwrotna – w przypadku rezygnacji z zakupu królika pieniądze przepadają. Jest to nasza gwarancja, że mamy do czynienia ze zdecydowanym nabywcą, a nie chwilową zachcianką, która ulegnie zmianie, nim malec dorośnie do opuszczenia hodowli.

6. Pozostałą część kwoty można zapłacić już przy odbiorze malucha w hodowli.

7. Mając na uwadze dobro naszych zwierząt preferujemy odbiór osobisty. Nie wysyłamy maluchów z pośrednikami. Odbiór osobisty daje nam możliwość chwili rozmowy i poznania się z przyszłym właścicielem. Jeśli jednak bardzo zależy Ci na uszaku od nas, a nie masz możliwości dojazdu do hodowli skontaktuj się z nami – być może będziemy mogli Ci go przywieźć osobiście za pokrycie kosztów transportu. Odbiór króliczka może mieć miejsce w hodowli w Gorzowie Wlkp. lub przy okazji mojego wyjazdu we Wrocławiu (bezpłatnie, po wcześniejszym umówieniu terminu).

8. Po odbiorze malucha z hodowli chcemy pozostać w kontakcie z nowym domem i dostawać od czasu do czasu zdjęcia i filmiki oraz informacje jak się ma nasz maluch w Waszym domu. Jest to warunek konieczny, dlatego jeśli go nie akceptujesz wybierz inną hodowlę.

9. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania rezerwacji jeśli cokolwiek wzbudzi nasze wątpliwości w stosunku do nowego domu. Zwracamy wtedy pełną kwotę rezerwacji malucha.

10. Młode wydajemy do nowych domów najwcześniej po skończeniu 7. tygodni, kiedy staną się całkowicie samodzielne. Odbiór może się jednak przesunąć nawet do 10. tygodnia i zależy od indywidualnego rozwoju każdego malca.

11. Nie sprzedajemy swoich królików do hodowli. Prosimy o uszanowanie tego stanowiska.

12. Bardzo lubimy uczestniczyć w procesie kompletowania wyprawki dla malucha i podpowiadać Wam co jest dobrym rozwiązaniem, a co nie, dlatego kiedy zaczniecie to robić – dajcie znać. Z chęcią się zaangażujemy!

13. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych królików i ryzyko przyniesienia chorób do hodowli nie przewidujemy oglądania maluchów przed odbiorem! Ich rozwój można śledzić na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.

14. Przed decyzją o zakupie królika ważne jest, by upewnić się, że nikt z domowników nie ma alergii na sierść lub siano. Nie sprzedajemy pluszowych zabawek tylko żywe zwierzęta, na które każda zmiana środowiska wywołuje ogromny wpływ. Najważniejsze jest dla nas znalezienie naszym maluchom świadomych domów na całe ich życie.

15. Po określeniu płeć maluchów jest pewna na 99%. Nie gwarantujemy, że nie dojdzie do pomyłki – czasami tak się zdarza, bo u małych królików jest to niekiedy trudne do określenia jednoznacznie.

16. Każdy maluch do nowego domu zabiera wyprawkę (m.in. zioła, przysmaki i karmę) na pierwsze tygodnie w nowym domu, a także książeczkę zdrowia, zabawkę i legowisko.

wyprawka dla królika

17. Do nowych domów maluchy wyjeżdżają odrobaczone. Istnieje również możliwość zaszczepienia przed wyjazdem do nowego domu szczepionką Nobivac Myxo RHD Plus, którą zalecamy. Koszt szczepienia w hodowli to 60PLN.

18. Informacje o dostępności maluszków:

WOLNYmaluszek nie ma jeszcze nowego domku i można go zarezerwować.

WSTĘPNA REZERWACJAczekamy na wpłatę zadatku za maluszka

REZERWACJAmaluszek jest zarezerwowany i został za niego wpłacony zadatek.

SPRZEDANYcała kwota za malucha została wpłacona.

OBSERWACJA HODOWLANAkróliczek być może zostanie z nami, dlatego jest wstrzymany od rezerwacji.

Uwaga! Króliki to zwierzęta, które zdecydowanie lepiej czują się, gdy mają towarzystwo przyjaciela swojego gatunku. 80% osób, które przyjęły pod swój dach uszaka z naszej hodowli żałuje, że nie zdecydowało się od razu na zakup dwóch maluszków.

Niestety łączenie dorosłych królików czasami bywa trudne i żmudne. W większości przypadków przy dokupywaniu drugiego królika do pierwszego musimy liczyć się z tym, że nowy królik będzie na początku gryziony i atakowany przez pierwszego. Dużo łatwiej jest kiedy łączymy malutkie króliki tej samej płci w tym samym wieku, a jeszcze lepiej kiedy nie rozdzielamy rodzeństwa. 🙂 Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla królików, bo nigdy nie będą się czuć samotne, będą mieć towarzystwo do spania, jedzenia i rozrabiania. Obserwowanie ich przy tym jest przemiłe i każdy, kto ma dwa zaprzyjaźnione króliki to potwierdzi.

Jeśli zdecydujecie się na zakup dwóch maluchów – dajcie znać. Podpowiemy Wam z czym się to wiąże.

Przy zakupie dwóch maluchów do jednego domu ceny uszaków są niższe. Rodziny, które mają jednego naszego uszaka i chcą dokupić mu towarzysza oraz domy, które od razu decydują się na zakup dwóch maluszków (tej samej płci!) mają pierwszeństwo rezerwacji (jeśli zgłoszą się odpowiednio wcześnie po urodzeniu maluchów, przed dniem rezerwacji).

ramka

AKTUALNE MIOTY NA SPRZEDAŻ

02.08.2022: STRONA W AKTUALIZACJI!

Dostępne maluszki można zobaczyć na poniższych filmikach:

https://www.youtube.com/watch?v=4BsvHZyXUuw

https://www.youtube.com/watch?v=xyBCWmqwefI&t=243s

https://youtu.be/XpRhH6no-tQ

https://youtu.be/WjNdj3Dq9pw

https://youtu.be/9MLtC1flb9M

ramka

Prosimy o świadomą decyzję o zakupie po szczegółowym przeczytaniu wszystkich informacji o prawidłowej opiece nad królikiem dostępnych na naszej stronie!!! Szukamy dla naszych zwierząt świadomych, kochających i troskliwych domów na całe życie. Pragniemy pozostać z nowymi opiekunami w kontakcie! Zawsze możecie się do nas zwrócić w razie jakichkolwiek problemów – w miarę posiadanej wiedzy będziemy służyć Wam pomocą. ♥